שלב הרשמה: הרשמה מקוונת והגשת מסמכים ותיק עבודות

על כל הנרשמים לתכנית לתואר שני בעיצוב תעשייתי לבצע הרשמה מקוונת דרך אתר זה ולהעלות את מסמכי הרישום ותיק העבודות ל”מערכת העלאת מסמכי רישום ותיקי עבודות” עד למועד סיום ההרשמה.

לינק וסיסמא ל”מערכת העלאת מסמכי הרישום “, יישלח לאחר ביצוע ההרשמה המקוונת.
למדריך ומפרט טכני לשימוש במערכת- לחץ/י כאן

בנוסף למידע בעמוד זה בדבר תהליך הקבלה למחלקה, יש לקרוא בעיון על תהליך ההרשמה המופיע בעמוד “תהליך ההרשמה – תואר שני“.

שלב א’: בחינת תיק העבודות ומסמכי הרישום

השלב הראשון של תהליך הקבלה כולל בחינה של תיקי עבודות, קורות חיים, גיליון ציונים והצהרת כוונות של המועמדים ללא נוכחותם.

תיק העבודות לכל המסלולים* צריך לשקף את הניסיון המקצועי של המועמד/ת בהתאם לתחום לימודיו/ה בתואר הראשון ועבודתו/ה המקצועית. הרכב העבודות ועיצוב אופן הגשתן יצביע על הישגיו/ה הבולטים, כישוריו/ה, ניסיונו/ה ויכולותיו/ה המקצועיות של המועמד.

*על תיק העבודות של המועמדים למסלול אודות עיצוב ,לשקף עשייה מהחמש שנים האחרונות. יש לערוך את החומרים ולציין לצד כל עבודה תיאור מילולי של העבודה והקונספט, צילומים של תוצרים מוגמרים (תוצר מתייחס לכל מדיום ופורמט). תיאור חזותי של תהליכי עבודה וחשיבה- סקיצות, פיתוח חומרי, השראות או כל דבר נוסף שיסייע לנו לחוות את האופן בו אתם מעצבים ומפתחים מחשבה חזותית.
במידה ויש לכם אתר אנא צרפו אותו כלינק. זוהי תוספת בלבד ואין להסתמך על האתר להגשת הפורטפוליו.

*למועמדים למסלול עיצוב וטכנולוגיה: המסלול פתוח למועמדים מקשת רחבה של תחומים ורקעים מקצועיים. המשותף לכולם הוא סקרנות חקרנית, תעוזה המצאתית וחדוות התגלית על אלו לקבל ביטוי בתיק העבודות שלכם שיכול להכיל מגוון תוצרים ותהליכים. תיק העבודות שלכם הוא חריר הצצה נוסף לאישיותכם ופועלכם עד כה ואינו מצופה להיות מורכב מתוצרים עיצוביים גרידא.

הצהרת הכוונות  תהיה באורך של 250 – 200 מילים לכל היותר המפרטות את המוטיבציות לבחירה במסלול לימודי תואר שני. הצהרת כוונות היא מסמך המהווה קריאת כיוון למהלך הלימודים. עליה לשקף את שדות המחקר בהם אתם סקרנים לעסוק במהלך התואר, תחומי תוכן אליהם מחוברים או מעוניינים להתחבר, כלים טכנולוגיים ורעיוניים אותם אתם מעוניינים לרכוש או להעמיק בהם, ורעיונות חלומות ופנטזיות אליהם הייתם מעוניינים להתמסר.
בנוסף, ברמה האישית נשמח ללמוד אודות המוטיבציות והשאיפות שלכם מן הלימודים, באילו צמתים אתם מצויים כיום ולהיכן אתם מכוונים לאחר תום הלימודים.

שלב ב’: ראיון קבלה

וועדות הקבלה יתקיימו בתאריך 6/9/20 על פי זימון אישי.
לראיון הקבלה יזומנו מועמדים אשר עברו בהצלחה את שלב המיון הראשון. זימון אישי ישלח במייל בתום השלב הראשון. זימונים אלה אינם באים להחליף את אחריות המועמד לברר היכן ומתי ייערכו ראיונות הקבלה.

במהלך ראיון הקבלה יתבקשו המועמדים להציג את תיק העבודות ולפרט את המטרות והשאיפות המקצועיות. יש להביא לראיונות הקבלה תעודה מזהה (תעודת זהות, תעודת עולה, דרכון), ואת הזימון לראיון הקבלה.

טופס הרשמה - לחץ כאן