שלב הרשמה: הרשמה מקוונת והגשת מסמכים ותיק עבודות

על כל הנרשמים לתכנית לתואר שני באמנויות לבצע הרשמה מקוונת דרך אתר זה ולהעלות את מסמכי הרישום ותיק העבודות ל”מערכת העלאת מסמכי רישום ותיקי עבודות” עד למועד סיום ההרשמה.

לינק וסיסמא ל”מערכת העלאת מסמכי הרישום”, יישלח לאחר ביצוע ההרשמה המקוונת.
למדריך ומפרט טכני לשימוש במערכת- לחץ/י כאן

בנוסף למידע בעמוד זה בדבר תהליך הקבלה למחלקה, יש לקרוא בעיון על תהליך ההרשמה המופיע בעמוד “תהליך ההרשמה – תואר שני”.

שלב א’: בחינת תיק העבודות ומסמכי הרישום

השלב הראשון של תהליך הקבלה כולל בחינה של תיקי עבודות, קורות חיים, גיליון ציונים והצהרת כוונות של המועמדים ללא נוכחותם. מועמדים שיעברו את שלב המיון הראשון יזומנו לראיון קבלה המהווה שלב מיון שני.

תיק העבודות יכלול תיעוד ודוגמאות באופן המייצג בצורה הטובה ביותר את עבודתם העכשווית – כל מדיום ותחום עשיית אמנות אפשרי. יש לציין לצד כל עבודה: כותרת, המדיה, שנה ומידות. אנו ממליצים לכלול תיאור קצר של כל עבודה או קבוצת עבודות.
סרטי וידאו יוגשו בצורת תקציר של 3 עד 5 דקות וניתן לצרף גם לינק לסרט המלא.

הצהרת הכוונות  אמורה לפרוס את תפיסת עולמך ביחס לעשייה האמנותית שלך. יש לנסח מספר שאלות יסוד המהותיות ללב מהלכי העשייה שלך. תהליכי עבודה, תחומי עניין ותוכן, עניינים מדיומאליים, ספקות ואף רעיונות עבודה התחלתיים.
יש לתאר ולהציע תהליך עבודה בו את/ה מקוון לבחון ולממש שאלות אלו בשנתיים הקרובות במסגרת הלימודים.

שלב ב’: ראיון קבלה

וועדות הקבלה יתקיימו בתאריך 30/9/20 על פי זימון אישי.
לראיון הקבלה יזומנו מועמדים אשר עברו בהצלחה את שלב המיון הראשון. זימון אישי ישלח במייל בתום השלב הראשון. זימונים אלה אינם באים להחליף את אחריות המועמד/ת לברר היכן ומתי ייערכו ראיונות הקבלה.

במהלך ראיון הקבלה תתבקשו להציג ולשוחח על יצירותיכן/ם. כמו כן,  תתבקשו להתייחס להצהרת הכוונות שכתבתן/ם כמו גם לשאלות היסוד אותן ניסחתן/ם ביחס לעשייה שלכן/ם. יש להביא לראיונות הקבלה מספר עבודות מקוריות (לא כולל עבודות וידיאו או עבודות מחשב). בנוסף, יש להביא לראיונות הקבלה תעודה מזהה (תעודת זהות, תעודת עולה, דרכון), ואת הזימון לראיון הקבלה

טופס הרשמה - לחץ כאן