לכניסה לאתר המחלקה לעיצוב קרמי 

לצפייה בגלריית עבודות

בוגרים ומרצים, זוכי פרס העיצוב מטעם משרד התרבות והספורט לשנת 2012:  בתחום עיצוב התערוכות עידו ברונו, בוגר ומרצה במחלקה לעיצוב תעשייתי; בתחום העיצוב הקרמי טליה טוקטלי, בוגרת ומרצה במחלקה לעיצוב קרמי וזכוכית שלומית באומן, בוגרת המחלקה לעיצוב קרמי וזכוכית ; בתחום עיצוב המוצר דורי רגב, מרצה במחלקה לעיצוב תעשייתי בתחום עיצוב הטקסטיל גלי כנעני, מרצה במחלקה לצורפות ואופנה.

זוכי פרס עידוד היצירה מטעם משרד התרבות והספורט לשנת 2012: אורי גרשוני מרצה ובוגר המחלקה לצילום ובוגר תואר שני באמנויות; הילה טוני נבוק בוגרת לימודי המשך באמנות; נבט יצחק בוגרת לימודי המשך באמנות; מיה אטון בוגרת המחלקה לאמנות ולימודי המשך באמנות; אלה אמיתי סדובסקי בוגרת המחלקה לאמנות ותואר שני באמנויות; עמי פייצ’ביץ’ בוגר המחלקה לאמנות; אהד פישוף מרצה במחלקה לאמנות; הילה בן ארי בוגרת ומרצה במחלקה לעיצוב קרמי וזכוכית.

מיה מוצ’בסקי פרנס, בוגרת ומרצה במחלקה לעיצוב קרמי וזכוכית, זכתה בפרס אנדי לאמנויות 2012.

בפרס עידוד היצירה בתחום האמנות 2011 של משרד התרבות זכו: ניר עברון, מרצה ובוגר המחלקה לצילום; מאיה ז”ק, מרצה ובוגרת המחלקה לאמנות; אורי ניר, מרצה ובוגר המחלקה לאמנות; דוד אופנהיים, מרצה ובוגר המחלקה לתקשורת חזותית; דפנה קפמן, מרצה, המחלקה לעיצוב קרמי וזכוכית; עילית אזולאי, בוגרת המחלקה לצילום והתכנית לתואר שני באמנויות; שי אזולאי, בוגר המחלקה לאמנות והתכנית לתואר שני באמנויות; רותי סלע, בוגרת המחלקה לאמנות.

בפרס הכסף בתחרות השנתית של מפעל Bullseye בפורטלנד ארה”ב זכתה ליזבט ביגר, בוגרת  ומרצה במחלקה לעיצוב קרמי וזכוכית עם עבודתה “נייר”.

בתחרות International Design Contest 2010, איטליה, זכה בוריס שפייזמן, מרצה במחלקה לעיצוב קרמי וזכוכית, במקום השלישי ובתזכור הצטיינות.

בפרס ‘הכסף’ לתחום עבודת הזכוכית בתנורים – זכתה ליז ביגר, מרצה במחלקה לעיצוב קרמי וזכוכית.

בביאנלה בבלגיה הציגה וזכתה במקום השני, זמר פלד, בוגרת המחלקה לעיצוב קרמי וזכוכית עם פרויקט הגמר שלה.

פרס ‘אנדי’ בתחום הקדרות הוענק לעירית אבא, בוגרת ומרצה במחלקה לעיצוב קרמי וזכוכית.

בפרס בינלאומי Red Dot בקטגורית עיצוב קונספט – זכתה לנה דובינסקי, בוגרת ומרצה במחלקה לעיצוב קרמי וזכוכית.

מרצים שהתארחו במחלקה בשנה החולפת

Akio Takamor / USA
John Higgins / England
Marcus O’Mahony /  Ireland
Stuart Kestenbaum / USA
Amy Schwartz / USA
Bill Gudenrath / USA
Ilona Romule / Latvia
Christa Assad / USA

טופס הרשמה - לחץ כאן