בנוסף למידע המפורט בעמוד זה בדבר תהליך הקבלה למחלקה, יש לקרוא בעיון על תהליך ההרשמה המופיע בדף מידע כללי.

תרגיל בית

את תרגיל הבית יש להביא ליום הראיונות. להורדת התרגיל – לחץ/י כאן 

ראיונות אישיים

הראיונות האישיים למחלקה לאמנות יתקיימו במהלך חודש יוני/יולי (מועד מדויק יתפרסם בהמשך) על פי זימון אישי אשר יישלח עם סיום ההרשמה. כל מועמד למחלקה יתראיין על ידי שתי ועדות שונות (במקרים מסוימים גם על ידי ועדה שלישית), ובהתאם להמלצתן תתקבל ההחלטה על קבלה או על אי-קבלה ללימודים במחלקה.

חשוב לנו להכיר אותך!

בשלב הראיונות, תתבקשו על ידי צוות המרצים, שהם אמנים המלמדים במחלקה, לספר לנו על אמנים שמעניינים אתכם, אמנים שראיתם את עבודתם מקרוב, שקראתם עליהם, אולי נסעתם בעקבותיהם לאנשהו. נרצה לשמוע אתכם מספרים לנו על עבודת אמנות שמשכה אתכם וסקרנה אתכם במיוחד. אנו מצפים מהמועמדים שלנו להיות מעורים ומסוקרנים מהקהילה אליה הם מבקשים להשתייך, לכן חשוב לנו לשמוע מכם לא רק על אמנים מתקופות שונות בהיסטוריה אלא גם על אמנים בני זמננו ואמנים מקומיים שמעניינים אתכם. בנוסף, צוות המראיינים ישאל אתכם שאלות הקשורות לרקע האישי שלכם, על תחומי ההתעניינות שלכם, על השכלתכם ועל הניסיון שיש לכם בחיים.

תיק העבודות

חשוב לנו לדעת מה את/ה עושה!

תיק העבודות הוא מרכיב בעל משקל רב בתהליך הבחירה שלנו. אנו מוצאים חשיבות ועניין בכל מדיה שבה את/ה מבטא את עצמך, דרכם נוכל ללמוד על אופני החשיבה והפעולה שלך. תיק העבודות יכול לכלול עבודות המשקפות את פעילותך האמנותית במגוון של תחומי יצירה כמו: רישום, ציור, פיסול, צילום, וידיאו, הדפס, סאונד, פרפורמנס – או כל תחום אחר הנראה לך כרלוונטי. אנו מצפים לראות את העבודות עצמן ולא תיעוד שלהן.

תיק עבודות מייצג יכיל לכל הפחות בין 10-15 עבודות.

טופס הרשמה - לחץ כאן