לצפייה בגלריית עבודות

 

2018

פרס דב הזהב לסרט הקצר הטוב ביותר “הגברים שמעבר לגדר” מאת אינס מולדובסקי, בברלינלה – פסטיבל הסרטים הבינ”ל של ברלין, גרמניה,

פצ’ה קוצ’ה- בוגרת המחלקה דניאלה מרוז מציגה את סרטה הגמר “זכרוני לברכה”, סרט שזכה השנה בפסטיבל ESTUDIA E ANIME בפולין.

יצאה לדרך “חממת הבוגרים” הראשונה של המחלקה בשיתוף עם המיזם לקולנוע וטלויזיה ירושלים וכאן, התאגיד הציבורי. סדרת אנימציה בנושא “צ’יזבטים” תשודר בערוץ דיגיטל של כאן.

“הדב” של דורין שוורצמן זכה בפרס ראשון בפסטיבל הקולנוע הבינלאומי חיפה, ובפסטיבל קולנוע יהודי של סינמטק ירושלים.

פרס ראשון ל”הדרים” של שלומי יוסף בפסטיבל הקולנוע ירושלים (קטגוריית סרטי אנימציה)

פרס ראשון ושני בפסטיבל אנימיקס, תל אביב בקטגוריית סרטי סטודנטים לרחל גוטגרץ, הדס כהן ושיר פקמן.

סרט הנצחה באנימציה לרס״ן גוני הרניק ז״ל נעשה על ידי סטודנטים משנה ג׳ מהמחלקה  במסגרת פרויקט ״פנים. יום. זכרון״ של בית אבי חי.

סרט האנימציה באורך מלא “אגדת מלך שלמה” בבימוי פרופסור חנן קמינסקי ובשיתוף עם מרצים ובוגרי המחלקה כובש את בתי הקולנוע בארץ ובחו”ל.

אות יקיר “אנימיקס”, הפסטיבל הבינלאומי ה-14 לאנימציה קומיקס וקריקטורה הוענק לנעם נדב, מרצה בכיר במחלקה לאמנויות המסך.

ליאור בן חורין, בוגר המחלקה לאמנויות המסך התקבל לפסטיבל הבינלאומי GKIDS, ניו יורק עם פרויקט הגמר, הסרט Head on.

בוגרי המחלקה לאמנויות המסך אשר זכו בפסטיבלים בחו”ל:  בקטגורית אנימציה בפסטיבל פרסי CILECT (איגוד בתי הספר לקולנוע וטלוויזיה), בולגריה 2012 זכו נטלי בטלהיים ושרון מיכאלי עם פרויקט הגמר הסרט Howl.    בפרס סרט האנימציה הקצר הטוב ביותר בפסטיבל האנימציה הבינלאומי סייבר סוסה, סין 2012 זכו נטלי בטלהיים ושרון מיכאלי עם פרויקט הגמר הסרט Howl ואור בר-אל עם הסרט פרויקט הגמר Beat.

נדן פינס, בוגר המחלקה לאמנויות המסך זכה בפרס נשר הזהב עם פרויקט הגמר הסרט הדוקומנטרי “חפש את המטמון” בפסטיבל CINE 2012, ארה”ב.

ב Fresh Film Fest פראג, זכה בציון לשבח הסרט Howl של נטלי בטלהיים ושרון מיכאלי.

בפסטיבל אנימיקס של הקומיקס והאנימציה 2012 אשר התקיים בסינמטק ת”א זכו הסרטים בקטגורית סרטי הסטודנטים: במקום הראשון: “משום מקום” של מעין צוריאל ויסכה מאיו ובמקום השני הסרט “אלטנוילנד” של שריאל קסלסי.

המחלקה לאמנויות המסך זכתה בפסטיבל הבינלאומי לסרטי אנימציה OTTAWA, קנדה כבית הספר הטוב ביותר ללימודי אנימציה לשנת 2011.

 בוגרי המחלקה לאמנויות המסך זכו בתחרות אסיף 2011 בקטגורית סרטי סטודנטים: במקום הראשון נטלי בטלהיים ושרון מיכאלי עם פרויקט הגמר הסרט Howl ; דודי רובין ודניאל ששון בציון לשבח עם פרויקט הגמר הסרט “לוף”.

 בוגרי המחלקה לאמנויות המסך – נטלי בטלהיים ושרון מיכאלי זכו בציון לשבח בפסטיבל הסרטים חיפה 2011 עם פרויקט הגמר הסרט Howl.  הפרס ניתן על מקוריות התסריט, הבימוי והעיצוב של סרט עמוק ומרגש המבטא את המציאות, החששות והחרדות בהתמודדות עם האימהות בשלביה הראשונים.

 פרס YOO Kwang Sun לסרט “אישיהארה” של יואב בריל בפסטיבל PISAF, בוצ’און, דרום קוריאה.

 הסרט “בין דובים” של ערן הללי זכה במקום השני בקטגורית אנימציה בפסטיבל CILECT, פראג, צ’כיה, 2011.

 בטקס פרסי GAME-IS למשחקי מחשב בתל אביב, זכה בקטגורית סטודנטים “פרוייקט לוסיד” של שאול חמוי, מאשה בייטמן ואלון צראפי.

 ציון לשבח – פרס האיריס, בפסטיבל הסרטים הקצרים ההומו-לסבי 2011 בקרדיף, אירלנד, קיבל הסרט “אישיהארה” של יואב בריל על השימוש המעניין בצורות מופשטות לביטוי בידוד חברתי.

 בוגרי המחלקה לאמנויות המסך זכו בפסטיבל דוקאביב 2012: אייל גולדברג, זכה בפרס ראש העיר ליצירת ביכורים עם הסרט “פודרה”.  סרט זה אשר נערך על ידי אייל גולדברג וארז לאופר זכה גם בפרס העריכה; נדן פינס, זכה במקום השני בקטגורית סרט הסטודנטים הטוב ביותר עם הסרט “חפש את המטמון”.

נעם נדב, מרצה במחלקה לאמנויות המסך זכה במקום הראשון בתחרות לקריקטורה הומוריסטית ע”ש פרידל שטרן בקטגורית מקצוענים.

עדי כהן מרצה במחלקה לאמנויות המסך זכה בפרס אקו”ם בקטגוריה “הישג השנה ליצירה אודיו-ויזואלית לילדים”.  הפרס ניתן על המוסיקה שהלחין עדי כהן לסרט הילדים “כספיון”.

לילי שייכט, בוגרת המחלקה לאמנויות המסך זכתה במקום הראשון בקטגוריית סרטי בוגרים עם פרוייקט הגמר הסרט “Way Out” בפסטיבל האנימציה קורפו, יוון.

אור בר-אל, בוגר המחלקה לאמנויות המסך, זכה בתואר סרט האנימציה הטוב ביותר עם פרוייקט הגמר הסרט “ביט” במסגרת פסטיבל הסטודנטים הבינלאומי של אוניברסיטת ת”א.

בפסטיבל הירושימה 2012 יפן, זכו נטלי בטלהיים ושרון מיכאלי עם פרויקט הגמר הסרט Howl בפרס מיוחד.

הסרט “לויתן” של סיון קדרון זכה במקום הראשון בתחרות הסטודנטים של מגזין האיור        3 x 3 ארה”ב.

בפסטיבל Choreographic Captures מינכן גרמניה 2012, זכה במקום הראשון הסרט Keep Pace של יסכה מאיו ומעיין צוריאל.

בפסטיבל הסרטים הקצרים קרית שמונה 2012 זכה בפרס חבר השופטים בתחרות סרטי הסטודנטים הסרט “אדם ובהמה” של ישי צוריאל.

תשעא

בתחרות אסיף, זכו עפרה קובלינר ואלי בן-דוד בוגרי המחלקה לאמנויות המסך בקטגוריית סרט הסטודנטים הטוב ביותר עם פרוייקט הגמר הסרט “בדעה צלולה”.

בפסטיבל הבינלאומי לסרטי סטודנטים של אוניברסיטית תל אביב זכו בוגרי המחלקה לאמנויות המסך: אלון געש עם סרט האנימציה True Love Hotel כסרט האנימציה הטוב ביותר.  מיכל קרסו ודנה מנור קיבלו ציון לשבח על סרט האנימציה “חלומות של טבריינים”.

בפסטיבל הסרטים הבינלאומי 2010 ירושלים זכו מיכל אבולעפיה ומורן סומר, בוגרות המחלקה לאמנויות המסך בפרס האנימציה על שם ענת פרחי עם הסרט פרוייקט הגמר “בעלת הנס”. באותה תחרות זכתה טלי קרן, בוגרת המחלקה לאמנות בפרס הוידאו ארט.

 בפסטיבל הבינלאומי לקולנוע של חיפה זכו בוגרי המחלקה לאמנויות המסך, יואב בריל פרס אלי גלפנד לסרט קצר הטוב ביותר באנימציה | איגור וגנריאטה ברגובסקי פרס אלי גלפנד לסרט קצר במקום השני | לירון חדד ורותם אהרון פרס קרן גשר לסרט קצר.

 אות יקיר פסטיבל “אנימקס” 2010 הוענק ליוסי אבולעפיה, בוגר המחלקה לתקשורת חזותית ומרצה במחלקה לאמנויות המסך.

 בפסטיבל  ,vimeoניו–יורק זכה ערן הללי בוגר המחלקה לאמנויות המסך במקום ראשון בקטגוריות סרטי אנימציה עם פרויקט הגמר הסרט “בין דובים” .

 בתחרות  CILECT Prize 2010זכו מיכל אבולעפיה ומורן סומר במקום הראשון בקטגורית סרטי אנימציה עם פרויקט הגמר הסרט “בעלת הנס”.

בפרס ראש הממשלה לספרות עברית זכו אורלי קסטל-בלום, מרצה במחלקה לאמנות ואגור שיף מרצה במחלקה לאמנויות המסך.

 מועמדות בפסטיבל קאן 2011 לענת קוסטי בוגרת המחלקה לאמנויות המסך עם פרוייקט הגמר הסרט “בפתח ביתי”.

 בפרס הסרט הטוב ביותר בפסטיבל הסרטים הישראלי, ניס, צרפת, זכו שוהם בלאו, עמוס נעים ואור קנטור, בוגרי המחלקה לאמנויות המסך, בקטגורית הסרט הקצר עם הסרט המאוייר  The Good Knight Story.

 בפרס חבר השופטים בתחרות הסטודנטים השישית של אתונה  ANIMFEST 2011 זכו בוגרות המחלקה לאמנויות המסך, מיכל אבולעפיה ומורן סומר עם פרוייקט הגמר הסרט “בעלת הנס”.

 בפרס פסטיבל ווימבלדון, בריטניה 2011 לסרטים קצרים, זכה ירון בר, בוגר המחלקה לאמנויות המסך בקטגוריית סרט הסטודנטים הטוב ביותר עם הסרט “כתוב בעיפרון”.

 בפסטיבל הקולנוע גל חדש, לוס אנג’לס, ארה”ב זכו בוגרי המחלקה לאמנויות המסך: במקום השלישי בקטגוריית האנימציה והעריכה – “כתוב בעיפרון”; ציון לשבח בקטגוריית האנימציה – “בין דובים”  מאת ערן הללי.

 בפסטיבל הקולנוע הבינלאומי קווינס, ניו-יורק, זכה בציון לשבח, ירון בר, בוגר המחלקה לאמנויות המסך עם הסרט “כתוב בעפרון”.

 בפסטיבל PISAF לסרטי אנימציה, סיאול, זכו במקום הראשון בוגרות המחלקה לאמנויות המסך, מיכל אבולעפיה ומורן סומר עם פרויקט הגמר הסרט”בעלת הנס”.

 בפרס קרן ירושלים בפסטיבל הסרטים הישראלי במונטריאול זכה נוה אנטופולסקי, סטודנט המחלקה לאמנויות המסך עם סרטו “וירא את המקום מרחוק”.

 בפסטיבל לוקה לקומיקס ומשחקים, איטליה, זכו במקום השלישי, דפנה כהן ואלעד דבוש, בוגרי המחלקה לאמנויות המסך עם הסרט “Moon seek”.

 בפסטיבל סוודנבורג לסרטים קצרים, לונדון, זכה ירון בר, בוגר המחלקה לאמנויות המסך בסרט האנימציה הטוב ביותר עם הסרט “כתוב בעיפרון”.

 בפסטיבל Aniwow, סין זכו מיכל אבולעפיה ומורן סומר בוגרות המחלקה לאמנויות המסך בפרס התסריט הטוב ביותר –עם פרויקט הגמר הסרט “בעלת הנס”.

 בתחרות שוט ירוק זכו רותם אהרן ויניב בן דור, בוגרי המחלקה לאמנויות המסך עם הסרט “Kill the armadill”.

 בפסטיבל הקולנוע של המגזין סטופמושן, לוס אנג’לס, ארה”ב זכה בקטגוריית הסיפור הטוב ביותר הסרט “בעלת הנס” מאת מיכל אבולעפיה ומורן סומר, בוגרות המחלקה לאמנויות המסך.

בפסטיבל CICDAF סין, זכו בפרס מיוחד מטעם חבר השופטים בקטגוריית הסרט הקצר – “Hardcover & Paperback” אורי אלונים ומשה סרבטקה בוגרי המחלקה לאמנויות המסך.

בפסטיבל קולנוע דרום 2010 זכה בפרס על סרט ביכורים הסרט “443” מאת ארז מילר, בוגר המחלקה לאמנויות המסך.

 בפסטיבל “מוטיבים יהודיים”, ורשה פולין, זכו בפרס הברונזה לסרט קצר, מורן סומר ומיכל אבולעפיה, בוגרות המחלקה לאמנויות המסך, עם פרוייקט הגמר הסרט “בעלת הנס”.

 בתחרות מרטון, חולון, זכו אורי אינקס ויוני גודמן, בוגרי המחלקה לאמנויות המסך במקום הראשון עם הסרט “סיפור סיני”.

תשע

יוסי אבולעפיה, בוגר ומרצה במחלקה לאמנויות המסך זכה ב”פרס גרוס” על מצוינות באנימציה במסגרת תחרות סרטי האנימציה “אסיף”.

פרס משרד התרבות לאמנות הקולנוע לשנת 2009 מיכל ואורי קרנות, בוגרים ומרצים במחלקה לאמנויות המסך.

במקום הראשון בתחרות לסרטי אנימציה בפסטיבל הסרטים בחיפה 2009, זכו בוגרות המחלקה לאמנויות המסך, מיכל אבולעפיה ומורן סומר עם פרויקט הגמר, הסרט: “בעלת הנס”.

במקום ראשון בפסטיבל דרום זכה ארז מילר, בוגר המחלקה לאמנויות המסך – התמחות וידאו – לסרט ביכורים ישראלי חדש בז’אנר תיעודי עם פרויקט הגמר, הסרט “443” והתקבל גם לפסטיבל הקולנוע בירושלים.

פרס קונארד וולף לשנת 2009 הוענק לאבי מוגרבי, מרצה במחלקה לאמנויות עם סרטו Z32.

מקום ראשון בתחרות סרטי האנימציה “אסיף” – מיכל לוי-קרסו ודנה מנור עם פרויקט הגמר הסרט “חלומות של טבריינים” ובציון לשבח, מיכל אבולעפיה ומורן סומר עם פרויקט הגמר הסרט “בעלת הנס”.

בפרס היצירה לסופרים עבריים ע”ש לוי אשכול – אגור שיף, מרצה במחלקה לאמנויות המסך.

תשסט

זכייה במקום ראשון בתחרות מיקרוסופט ישראל וייצוג ישראל בתחרות העולמית, עם הפרויקט הזוכה  out of the cube בתחרות הפיתוח Imagine Cup  של חברת מיקרוסופט.  היוצרים הם סטודנטים מהמחלקות תקשורת חזותית ואמנויות המסך, יוליה סמילנסקי ושוהם בלאו ושותפים גם שני סטודנטים מאוניברסיטת בן-גוריון.  מנחה מבצלאל: איל שורק.  הפרוייקט מציע לייצר משחק מחשב בעל קונספט חדשני וגימיקים שיווקים.  היוצרים מאמינים כי הגיע הזמן לעדכן את דרך הפצת המידע של האו”ם.

דוד פולונסקי המנהל האמנותי ומאייר ראשי של הסרט “ואלס עם באשיר” ויוני גודמן, במאי האנימציה.  הסרט זכה בפרס גלובוס הזהב בקטגורית הסרט הזר הטוב ביותר והיה מועמד באותה קטגוריה לפרס האוסקר.  שותפים נוספים להצלחה הם אנימטורים, בוגרי היחידה לאנימציה: גלי אדלבאום, טל גדון, נטע הולצר, ספי גייגו, אסנת ולד, אורית שמעון, זהר שחר, לילך שריד וברק דרורי.

“בית הספר הטוב ביותר ללימודי אנימציה” – בפסטיבל “בלקאנימה 2008”.  הזכייה  למגוון ורמה גבוהה בסרטים, אנימציה, בימוי, ההיבט האמנותי והמקצועיות הגבוהה.  הסרט “בטון” זכה בקטגורית הבימוי הטוב ביותר.

טופס הרשמה - לחץ כאן