המחלקה לאמנויות המסך היא היחידה שמשלבת בין קולנוע לאמנות, ופועלת כחממת יוצרי סרטים עם קול ייחודי בתחומים של אנימציה ווידאו.

בוגרי המחלקה הם היוצרים המובילים בארץ וסרטיהם עטורי פרסים בפסטיבלים בארץ ופסטיבלים בינלאומיים.

הסטודנטים במחלקה לאמנויות המסך הם אנשים בעלי מוטיבציה, סקרנים, ביקורתיים, המתעדים או מדמים מציאות. אנו מעודדים סטודנטים להרחיב את החוויה התרבותית שלהם ולמצוא צורות ביטויים חדשניות הנעות בין אמנות אישית ושימוש בטכנולוגיה מתפתחת וחדשנית המבקשים להתפתח כיוצרי סרטים במלוא מובן המילה.

במחלקה, תכנית ייחודית המציעה לימודי אנימציה (תלת מימד, קלסית וסטופמושן), ניו מדיה, וידאו, קולנוע תיעודי ואקספרימנטלי.  היוצרים הצעירים שואפים לספר סיפורים על גבי המסך כפלטפורמה הכי נחשקת (קולנוע, טלוויזיה, אינטרנט, טלפונים סלולריים).

המחלקה, בתוך אקדמיה ללימודי אמנות ועיצוב, מעודדת חשיפה בין מחלקתית לתכנים עשירים ונרחבים, מעוררת השראה ומאפשרת עשייה טרנס-מדיה עכשווית ורלוונטית בשדה אמנותי רחב.

לצד לימודי היסטוריה ותיאוריה, תכנית הלימודים מספקת הכשרה מקיפה ולימודים מעשיים של קשת אמנויות המסך, מפגישה את הסטודנטים עם יוצרים רבים במסגרת אירוח אמנים במחלקה, ומקנה להם מקצוענות ויכולת עבודה מול לקוח.  

סגל המרצים הם אנשי מפתח באמנות ובתעשייה ואנשי מקצוע מנוסים שפועלים בחזית השדה האמנותי ותעשיית הקולנוע והאנימציה בארץ ומבקשים לחלוק את היצירה ואת הידע שלהם עם הדור הבא.

שרה ג’יין חתוכה – ראש המחלקה לאמנויות המסך

לעמוד פייסבוק של המחלקה

טופס הרשמה - לחץ כאן